poniedziałek, 28 listopada 2011

Grand Prix Łodzi 2012

Zimowy sezon biegowy zaczęty pierwszym z serii biegów Grand Prix Łodzi w Parku 3-go Maja.

Bieg odbywa się na trasie 5km wokół stadionu "Łodzianki".
Uczestnicy, którzy wezmą udział w 4-ch z 6-ciu biegów otrzymają pamiątkowe medale.

Terminy biegów:

27 listopada 2011
Dziś zakończyłem z wynikiem średnim, mogło być lepiej, czas 25 min.

Więcej można poczytać na portalu Moje Miasto Łódź oraz Biegam po Łodzi

Pare fotek tu.

15 stycznia 2012
W niedziele odbyl sie kolejny bieg, niestety z powodu wyjazdu w delegacje nie moglem uczestniczyc, szkoda, ale za to pobiegalem tam gdzie bylem :)

Fotki z lodzkiego biegu dostepne sa tutaj.29 stycznia 2012

Hmm... troche zaspałem, zapomnialem dać przypominacz w kalendarzu. Teraz wzięcie udziału w każdym z następnych biegów to już jedyna szansa na pamiątkowy medal :(


19 lutego 2012


W zimową pluchę odbył się kolejny bieg połączony z konkursem karnawałowym na najlepsze przebranie. Niektórzy uczestnicy wykazali sie niesamowitą inwencją twórcza i poczuciem humoru. Można dziś było obejrzeć czarownice, księżniczki, również zaklęte w żabę, hirurgów, pływaków zaraz po wyjściu z basenu z ręcznikiem u pasa i okularami pływackimi na głowie, panów przebranych za kobitki z wałkami na głowie i suszarką w ręku, koty i inne zwierzaki. Sam wystąpiłem w tonacji hawajskiej z koszulą i spodniami w kwiaty, wiankiem z kwiatów na szyi i czapą rasta.
Z niecierpliwością oczekuję na zdjęcia z imprezy bo telefonem niewiele zrobiłem, ale można zobaczyć je tutaj.

Trasa biegu oblodzona, łatwo było się poślizgnąć, potłuc i wypaść z biegu. Widziałem, że niektórym się to przytrafiło. Cały czas padał deszcz. Poza tym niesamowita atmosfera. Można było napakować sie endorfinami po uszy. Dało mi to niezłego kopa na cały dzień, a tak nie chciało mi się zwlec rano z łózka.
Czasowo nienajgorzej, szczególnie że mało biegam w sezonie zimowym. Ostatni raz biegałem z 2 tyg. temu jakies 10km. Nieoficjalne wyniki pojawiły się tutaj, czyli u mnie czas 24min 41s.


Artukuły i zdjęcia z imprezy poniżej:
http://biegampolodzi.pl/
http://www.mmlodz.pl/
http://runningsucks.pl/
http://www.eldezet.pl/
http://biegampolodzi.pl/galeria/gp-lodzi-2012-iv-biegmarsz-cz-1-ines
http://biegampolodzi.pl/galeria/gp-lodzi-2012-iv-biegmarsz-cz-2-ines
http://biegampolodzi.pl/galeria/gp-lodzi-2012-iv-biegmarsz-cz-3-ines
http://biegampolodzi.pl/galeria/gp-lodzi-2012-iv-biegmarsz-cz-4-ines
http://biegampolodzi.pl/galeria/gp-lodzi-2012-iv-biegmarsz-cz-5-ines

11 marca 2012 Kolejny, juz przedostatni bieg za nami. Pogoda sloneczna, troche wietrzna, ale za to trasa jedno wielkie bloto. Sam raz o maly wlos nie stracilem buta w soczystym bagnie. Kondycja niestety tym razem slabiutko, juz po 5km czulem wyrazne zmeczenie. Czas:  0:25:4. Wyniki tutaj.
To znak ze stosunek czasu spedzonego przed komputerem do czasu spedzonego aktywnie jest zbyt duzy. Pora wiziasc sie za siebie i wprowadzic troche rownowagi.Artykuli i zdjecia ponizej:
http://biegampolodzi.pl/gp-lodzi/tomek-osmulski-z-nowym-rekordem-trasy


1 kwietnia 2012 (finał)


Ostatni bieg z cyklu juz za nami. To czwarty bieg, który brakował mi do zdobycia pamiątkowego medalu, więc szkoda byłoby zmarnować okazje. Na starcie pojawiłem się przeziębiony, co skutkowało słabszym niż zwykle wynikiem 0:27:26. Pozstałe wyniki można poczytać tutaj.


Pogoda zastała nas słoneczna, o dziwo, biorac pod uwagę, że pare minut wcześniej padał śnieg z deszczem. Niestety było dosyć chłodno i wietrznie, ale nie spodziewałem się niczego nadzwyczajnego po marcowo-kwietniowej aurze. Tym razem wystartowało stosunkowo mało osób, może dlatego że w Pabianicach odbywał się konkurenyjny bieg.

Finał biegu i rozdanie nagród  odbędzie się 13 maja w Wiączyniu Dolnym podczas „II Majowego Pikniku Sportowego”.

A oto i zdjęcia z tej edycji:
http://biegampolodzi.pl/galeria/gp-lodzi-2012-vi-biegmarsz-start-ines

13 maja 2012 (rozdanie nagród)


Rozdanie nagród już za nami. Piknikowi majowemu towarzyszyła chłodna pogoda z przelotną mżawką. na pikniku pojawiłem się tylko na rozdanie nagród, chociaż czasu wystarczyło by przejść się po miejscowej stajni (raczej stajniach, bo ośrodek w Wiączyniu Dolnym jest całkiem pokaźny).
W generalnej klasyfikacji zająłem miejsce 160 na 189 miejsc, ale każdy kto wystartował w 4  z 6 biegów otrzymał pamiątkowy medaj, również ja :) mała rzecz a cieszy. Jakby nie było to mój pierwszy medal za osiągnięcia sportowe.

Oto i mina zadowolonego sportowca:Relacja i więcej zdjęć na stronie http://biegampolodzi.pl/gp-lodzi/gp-lodzi-2012-zdjecia-kalsyfikacja-koncowa

Klasyfikacja końcowa tutaj
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza